English version


O nás

Agentura Domov působí na českém trhu od roku 1998. Svým zákazníkům nabízíme kompletní servis v oblasti úklidu a správy administrativních budov, firem, obchodních komplexů, sportovních center, zdravotnických zařízení, škol, hotelů;, komunikací aj. Zabýváme se také kompletními službami pro domácnosti.

Veškeré služby jsme schopni poskytnout přesně dle představ klienta a to jak pravidelně tak jednorázově. Disponujeme výjezdovou skupinovou, která splní požadavek klienta do 24 hodin od objednání.

Při práci používáme nejnovější stroje a zařízení a samozřejmostí je pro nás práce s čistícími prostředky, které chrání životní prostředí a které jsou atestované v ČR. Při jejich výběru respektujeme případné přání zákazníka.

Agentura Domov klade velký důraz na výběr zaměstnanců. Absolvují odborná školení týkající se bezpečnosti práce, ochrany zdraví pri práci, hygieny a požární ochrany. Zaměstnanci vykonávají veškeré úklidové práce v jednotném oblečení s označením naší firmy a jsou vybaveni jednotnými úklidovými pomůckami. Garantujeme jejich bezúhonnost, kvalitně odvedenou práci a solidní vystupování.

S Českou pojišťovnou máme uzavřené Pojištění odpovědnosti za škodu na pojistnou částku 10 mil. korun