English version


Úklid domácnosti

Pravidelný úklid

Agentura Domov zajišťuje pravidelný i jednorázový úklidu domácností. Při pravidelném úklidu Vaší domácnosti zajistíme stálou hospodyni, která k Vám bude docházet v určených termínech úklidů. Při nemoci nebo dovolené Vaší stálé hospodyně zařídíme na Vaše přání odpovídající zástup. Hospodyně v domácnosti vykonává běžné domácí práce jako jsou: praní a žehlení, kompletní úklid sociálních zařízení, stírání prachu, leštění nábytku, vysávání, mytí podlah, dveří, topných a osvětlovacích těles, kompletní úklid kuchyně, vaření, stlaní postelí, zalévání květin, obstarávání pochůzek, nákupy.

Agentura Domov zajistí také jednorázové úklidy (mytí oken, čištění koberců, čalouněného nábytku, generální úklidy před nastěhováním a další) - viz ceník "Ostatní služby".

Hlídání dětí

Agentura Domov zajišťuje pravidelné i jednorázové hlídání dětí všech věkových kategorií a národností.

Služby provádíme ve dnech a četnosti dle přání klienta. Cenové relace jsou uvedeny v přiloženém ceníku.

Chůvy jsou zaměstnanci Agentury Domov, kteří kromě psychologického testování a lékařské prohlídky absolvují povinné školení pod vedením odborné pracovnice, s níž naše chůvy zůstávají i nadále ve spojení.

Jazykové znalosti a Individuální přístup k dětem jsou u našich zaměstnanců samozřejmostí. V případě pravidelného hlídání Vám zajistíme stálou chůvu, která bude o děti pečovat v určených termínech. V případě nemoci chůvy zajistíme odpovídající zastoupení.

Dále zajišťujeme na objednávku zábavné programy pro děti - s tématickým zaměřením dle Vašich potřeb.

Zábavné programy zahrnují kromě oblíbených dětských soutěží také společenské hry, malování (obří omalovánky), výrobu papírových drobností apod. Na přání zajistíme vystoupení kouzelníka nebo divadelní představení. Programy jsou pečlivě sestavovány a náplň programu je široce variabilní a umožňuje chůvám program přizpůsobit momentálnímu zájmu dětí.

Ceník úklid domácností

Kalkulace

Objednat pravidelný úklid domácnosti - hospodyně

Objednat jednorázový úklid